Osiedle Dobre Miejsce

google-dobre-miejsce
 

Osiedle Dobre Miejsce – najnowsze, najnowocześniejsze i najlepiej zlokalizowane osiedle mieszkaniowe w Lubaniu. Posiadamy w ofercie jednorodzinne segmenty szeregowe i dwulokalowe budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Dla wszystkich dzieci dostępny będzie plac zabaw. Drogi wewnętrzne będą posiadały status strefy ruchu, bezpiecznej dla młodych rolkarzy czy rowerzystów. Każde mieszkanie czy dom posiada minimum 1 stanowisko parkingowe lub garaż. W ofercie posiadamy również 20 garaży jednostanowiskowych przeznaczonych dla mieszkańców osiedla.

Etapy inwestycji

Już w fazie planowania inwestycji założyliśmy, że kolejne jej etapy będziemy dopasowywać bezpośrednio do potrzeb przyszłych mieszkańców. Nie spodziewaliśmy się jednak tak dużego zainteresowania z Państwa strony. Wszystkie 18 mieszkań z II etapu zostały sprzedane w błyskawicznym tempie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu III etapu budowy. Trzeci etap budowy OSIEDLA DOBRE MIEJSCE obejmuje kolejne segmenty budynku wielorodzinnego. Do dyspozycji zainteresowanych będą zarówno klimatyczne kawalerki, jak i przestronne mieszkania 3- pokojowe.

Do mieszkań na parterze przynależeć będą piękne ogrody, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony, idealne jako strefa relaksu. W inwestycji przewidziano również komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca postojowe. Każdy z naszych klientów na pewno znajdzie coś dla siebie!

Pełna zieleni lokalizacja, położenie w centrum istniejącej dzielnicy i nowoczesna architektura sprawią, że OSIEDLE DOBRE MIEJSCE ma niepowtarzalny charakter na terenie Lubania i okolic. Oddalenie od miejskiego gwaru i położenie bliżej natury, zagwarantują przytulność i komfort mieszkania. Już teraz możesz wybrać jedno z mieszkań dla siebie i je zarezerwować.

etap3
etap3-1