Osiedle Dobre Miejsce

google-dobre-miejsce
 

Osiedle jest zaprojektowane w sposób, który umożliwia dostosowanie zabudowy jednorodzinnej do potrzeb klientów.

W zależności od Państwa zainteresowania możemy wybudować więcej jednorodzinnych w zabudowie szeregowej lub budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Będziemy o tym decydować po podpisaniu umów rezerwacyjnych. W tej chwili oczekujemy od WAS zdecydowanej deklaracji dom czy mieszkanie. Pozwoli to dokończyć projekt w odpowiednim do potrzeb kształcie i uzyskać pozwolenie na budowę.

Etapy inwestycji

Tak duże osiedle nie może powstać w jeden sezon budowlany. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania oferty do potrzeb klientów. Realizację planujemy rozpocząć od budowy dwulokalowych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Planujemy budowę 5 - 6 budynków czyli 20 - 24 mieszkań. W kolejnym etapie powstaną kolejne dwulokalowe budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej albo budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej. „Albo” i „czy” zależy od zainteresowania i preferencji mieszkaniowych naszych klientów. Rozpoczęcie budowy budynków wielorodzinnych jest uwarunkowane zainteresowaniem klientów. Samodzielne moduły posiadają po 8 mieszkań. Rozpoczęcie budowy modułu nastąpi po podpisaniu minimum 4 umów rezerwacyjnych.

osiedle-dobre-miejsce2
osiedle-dobre-miejsce1